BAJKA NAPISANA PRZEZ DZIADKÓW Z GRUPY IV

Możliwość komentowania BAJKA NAPISANA PRZEZ DZIADKÓW Z GRUPY IV została wyłączona

BAJKA NAPISANA PRZEZ BABCIE I DZIADKÓW Z GRUPY IV
NA DNIU BABCI I DZIADKA

Dawno temu za górami, za lasami było sobie przedszkole, do którego chodziły dzieci z grupy IV. Na zajęciach w przedszkolu uczyły się piosenek i wierszy, pani czytała im piękne bajki. Pewnego razu jak dzieci odpoczywały po obiedzie, odwiedziła je czarodziejka i pokazała swoją czarodziejską różdżkę, którą mogła czarować.
Nagle wypowiedziała zaklęcie:
– Czary mary, hokus pokus i morele bęc!!!
Dziewczynki malinki, zaczarowała w piękne księżniczki, które mieszkały w zamku pełnym zabawek. Chłopcy radarowcy, zaś zostali zamienieni w rycerzy. Wszyscy wspólnie w zgodzie bawili się zabawkami.
Nagle nastał wieczór i wszyscy poszli spać. I tu stała się rzecz niespodziewana, jak się obudzili, okazało się, że są w przedszkolu.
Proszę Pani! Proszę Pani!- Pyta księżniczka Nadia.
– A gdzie jest nasza piękna czarodziejka? Chcemy się z nią pobawić!
– Jeśli czegoś bardzo pragniemy- powiedziała pani- to na pewno nasze pragnienie się spełni.
– Zamknijcie oczy najpiękniej jak potraficie, zaproście do nas piękną czarodziejkę.
– Zapraszamy! – Zawołały dzieci z wielkim przejęciem.
Po chwili w drzwiach ukazała się piękna pani czarodziejka.
– Jestem czarodziejką Jagódką- przybywam do was z dalekiej krainy obfitości. Przynoszę pełen kosz radości, uśmiechu i słodkości. Zawsze będę Was wspierała: dużo talentów, mądrości i umiejętności Wam dawała. Dzieciaki zapamiętajcie: swoich rodziców kochajcie i często z nimi przebywajcie, a o swoich dziadkach też nie zapominajcie. Przybywajcie często do nas i dużo radości dawajcie.
Na tym bajkę kończymy, gdyż do domu się spieszymy.

DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I MIŁE PRZYJĘCIE: DZIADKOWIE Z GRUPY IV