Próba przed wyjazdem do Radomska na V Festiwal Pięknej Mowy oraz Inscenizacji Logopedycznej pt. ” Łamijezyczkowe przygody”.

      Możliwość komentowania Próba przed wyjazdem do Radomska na V Festiwal Pięknej Mowy oraz Inscenizacji Logopedycznej pt. ” Łamijezyczkowe przygody”. została wyłączona

 

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się generalna próba przed jutrzejszym wyjazdem do Radomska na V Festiwal Pięknej Mowy oraz Inscenizacji Logopedycznej pt. ” Łamijezyczkowe przygody”.

Dzieci z grupy I Witold Osiński, Jan Wańdoch, Julia Szczepańska, Oliwier Dłubak

oraz z gr.II Mikołaj Pietkiewicz przedstawiły inscenizację logopedyczną pt. ” Leśne krasnoludki”. A potem recytowały przygotowane wierszyki.

Wszystkie grupy mogły podziwiać małych aktorów. I obiecały, że będą za nas trzymać jutro kciuki.

Obyśmy jutro dali radę