ŻOŁNIERZ W GRUPIE IV

      Możliwość komentowania ŻOŁNIERZ W GRUPIE IV została wyłączona

Rodzice prezentują swoje zawody
W piątek 08.02.2019r. w grupie IV pojawił się niecodzienny gość. Na co dzień znany dzieciom jako tata jednej z koleżanek w piątek był żołnierzem bo taka jest jego praca. Już sam widok umundurowanego pana wzbudził zaciekawienie ale i niepewność kto to może być. Szybko jednak zagadka została rozwikłana i dzieci z zainteresowaniem przystąpiły do poznawania zawartości żołnierskiego plecaka. Dało nam to możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń w toku bezpośredniego działania, a przy tym była to okazja do świetnej zabawy. Wiemy że bycie żołnierzem to poważna rola, bo wojsko dba o bezpieczeństwo naszego kraju. Serdecznie dziękujemy panu Tomkowi i zapraszamy do współpracy kolejnych rodziców, aby opowiedzieli nam o swojej pracy.

Wychowawcy grupy IV