Wycieczka do Gigantów Mocy na przedstawienie „Kot w Butach”- grupa III i IV

      Możliwość komentowania Wycieczka do Gigantów Mocy na przedstawienie „Kot w Butach”- grupa III i IV została wyłączona

20 października 2022r. dzieci z grupy III i IV wybrały się na przedstawienie pt. ” Kot w butach” . Spektakl odbył się w sali Giganci Mocy w Bełchatowie. Wszystkim bardzo podobała się opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota.  Młodzieniec mieszkał u brata, który odziedziczył ojcowski młyn. Chłopak, nazywany przez gospodarza darmozjadem, wyruszył w świat w poszukiwaniu szczęścia.

Jaki może mieć pożytek z kota? Do czego kotu potrzebne są buty, jak je wykorzysta i co z tego będzie miał biedny młynarz? – zobaczyliśmy podczas spektaklu.

Oryginalna muzyka, ciekawe efekty, wartka akcja zapewniła dobrą zabawę dla wszystkich.