W KWIACIARNI- II grupa

      Możliwość komentowania W KWIACIARNI- II grupa została wyłączona

Przedszkolaki z grupy II wybrały się z wizytą do miejscowej kwiaciarni „STOKROTKA”.

W kwiaciarni Pani Katarzyna zapoznała dzieci z różnymi rodzajami kwiatów ciętych jak i doniczkowych. Ponadto pokazała dzieciom różne bukiety, wiązanki, stroiki i upominki, które kwiaciarki wykonują same. Dzieci dowiedziały się również, że praca kwiaciarki jest bardzo ciekawa i przyjemna. Na koniec dzieci podziękowały pani kwiaciarce oraz zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.   Każde otrzymało balon z okazji DNIA DZIECKA 🙂

Wycieczki dzieci do zakładów w naszej miejscowości mają na celu zapoznanie dzieci z najbliższym środowiskiem. Poprzez bezpośredni kontakt dzieci poznają zawody, wzbogacają swój język, uczą się cierpliwości, słuchania innych oraz kulturalnych zachowań w miejscach publicznych.

Anna Smolarek