W KUCHNI- PIECZENIE CIASTECZEK Z RODZICAMI W GRUPIE III

      Możliwość komentowania W KUCHNI- PIECZENIE CIASTECZEK Z RODZICAMI W GRUPIE III została wyłączona

29 stycznia 2019 r. przedszkolaki z grupy III spędziły niezwykle pracowicie. Motywem przewodnim tego dnia było pieczenie ciasteczek. Wszystkie dzieci ochoczo i z wielkim zaangażowaniem przed śniadaniem zabrały się za przygotowanie ciasta.

Największą radość sprawiło dzieciom nadawanie ciasteczkom odpowiednich kształtów. Były między innymi wielkie serca, zwierzęta, figury geometryczne. Następnie ciasteczka zostały upieczone w przedszkolnej kuchni, a dookoła rozchodził się aromatyczny zapach… Nieocenione okazały się dwie mamy: p. Jolanta Jabłoniak- Sakrajda- mama Oskara oraz  p. Kamila Dylak- mama Antosia, które uczestniczyły w zajęciach i zabawach, a później ochoczo pomagały w naszych wypiekach. Bardzo dziękujemy za pomoc.

Wspólne wypieki dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń, ale chyba największą przyjemność sprawiło dzieciom dekorowanie i degustacja naszych ciasteczek .

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska