VI GMINNE EKOIGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW W CHABIELICACH

      Możliwość komentowania VI GMINNE EKOIGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW W CHABIELICACH została wyłączona

25 marca 2019 r. reprezentanci z grupy  III i IV przedszkola wraz z opiekunami brali udział w VI Gminnych EKOIgrzyskach Przedszkolaków w Chabielicach. Zawody odbyły się pod hasłem „Ekoprzedszkole w pole…”. Dla dzieci przygotowano sześć konkurencji :puszkowe kręgle, z kwiatka na kwiatek, biegające butelki, nie wyrzucaj… rzucaj, skup makulatury oraz slalom z butelką.  Oprócz emocji sportowych było także dużo dobrej zabawy.

Nasze przedszkole reprezentowane jako SMERFY zajęło I MIEJSCE w kategorii 3 i 4 latków. Dzieci otrzymały medale, gniotki, pamiątkowy puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska, Renata Ławniczek