Możliwość komentowania UWAGA RODZICE dzieci rozpoczynających w naszym przedszkolu wychowanie przedszkolne od września 2020 r. została wyłączona

Szanowni Państwo Rodzice!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci rozpoczynających w naszym przedszkolu wychowanie przedszkolne od września 2020 r.

27 sierpnia 2020 r. (czwartek)

grupa 1 – godz. 16:00

grupa 2 – godz. 17:30

grupa 3 – godz. 15:00

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego prosimy Państwa o zachowanie zasad bezpieczeństwa:

– do przedszkola przychodzimy zdrowi, nie będąc na kwarantannie lub w izolacji;

– jedno dziecko reprezentuje jeden rodzic;

– na terenie przedszkola (po przekroczeniu furtki) zasłaniamy usta i noc (maseczki lub przyłbice);

– wchodzimy wejściem wskazanym przez obsługę przedszkola;

– wchodząc do budynku przedszkola dezynfekujemy ręce;

– zajmujemy miejsca z zachowaniem bezpiecznych odstępów;

– nie przemieszczamy się po przedszkolu poza wyznaczoną salę; w razie potrzeby korzystamy ze wskazanej przez obsługę toalety).

Prosimy o punktualne przybycie.

Dyrektor Przedszkola i Wychowawcy