SPOTKANIE Z LISTONOSZEM- GRUPA III

      Możliwość komentowania SPOTKANIE Z LISTONOSZEM- GRUPA III została wyłączona

17.04.2019 roku grupę III- 4 latków odwiedził pracownik Urzędu Pocztowego w Szczercowie- listonosz pan Andrzej Kaźmierczak.
Pan Andrzej zaprezentował dzieciom strój listonosza i logo poczty umieszczone na czapce. Następnie nasz gość opowiedział na czym polega praca listonosza, kto to jest nadawca, adresat, co to jest list polecony i wiele innych ciekawostek. Duże zainteresowanie wzbudziła ogromna torba, w której były listy, paczki, broszurki. Każde dziecko mogło przymierzyć czapkę.
Na zakończenie spotkania pan Andrzej otrzymał pamiątkowe podziękowanie, zaś dzieci otrzymały piękną grę „Lokomotywa” oraz lizaki. Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające. W dobie sms-ów i e-mail często nie odwiedzamy takich instytucji jak poczta, więc dzieci nie zawsze mają możliwość obserwowania poczty i jej pracowników.
Bardzo dziękujemy panu Andrzejowi Kaźmierczak za przybycie oraz nawiązanie współpracy.

Sylwia Stępińska, Julia Węglewska