SPOTKANIE AUTORSKIE Z IZABELĄ JĘDRASZEK- DRZAZGA

Możliwość komentowania SPOTKANIE AUTORSKIE Z IZABELĄ JĘDRASZEK- DRZAZGA została wyłączona

W dniu 13 grudnia 2018 r. wszystkie grupy naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu autorskim z panią Izabelą Jędraszek- Drzazga, autorką książek dla dzieci. Temat spotkania brzmiał: „Jak powstaje książka?”
W trakcie spotkania dzieci miały okazję nie tylko poznać osobiście autorkę, ale również dowiedzieć się, na czym polega jej praca. Jednocześnie mogły zapoznać się z procesem powstawania książki i jej budową – od pomysłu, poprzez druk, do sprzedaży w księgarni.
Pani Izabela zapoznała dzieci ze swoimi utworami poprzez czytanie wierszyków i opowiadań na temat właściwego zachowania. Dzieci zainteresował proces twórczy. Okazało się, że od pomysłu na napisanie książki do chwili dotarcia jej do czytelnika to długa droga. Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała od naszego gościa książkę na pamiątkę z autografem.
Przedszkolaki miały możliwość odbioru zakupionych wcześniej książek z autografem pisarki, były także pamiątkowe zdjęcia.
Bardzo dziękujemy Pani Izabeli Jędraszek- Drzazga za bardzo ciekawe spotkanie.

Sylwia Stępińska