Poznajemy zawód kucharza – grupa III

      Możliwość komentowania Poznajemy zawód kucharza – grupa III została wyłączona

O tym jak smaczne są posiłki w przedszkolu wiedzą wszystkie dzieci. Jednak nie każdy przedszkolak wie gdzie, w jaki sposób i przez kogo są one przygotowywane. Aby poznać tajniki przygotowywania tych smacznych posiłków maluchy odwiedziły przedszkolną kuchnię. Tam Panie kucharki pokazały dzieciom wszystkie kuchenne zakamarki i sprzęty, które są niezbędne w ich pracy. Przedszkolaki miały również okazję zważyć się na kuchennej dużej wadze:) Dzięki temu dowiedzieliśmy się kto zjada wszystko z talerzyka 😉 Dziękujemy Pani Renacie i Pani Ani za przybliżenie dzieciom zawodu kucharza. Tuż po wizycie w kuchni dzieci mogły na chwilę wczuć się w rolę prawdziwych kucharzy przygotowując wspólnie pyszny i zdrowy koktajl owocowy 🙂

Justyna Jaśkiewicz