„NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY LUB PALMA”- KONKURS OGÓLNOPRZEDSZKOLNY

      Możliwość komentowania „NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY LUB PALMA”- KONKURS OGÓLNOPRZEDSZKOLNY została wyłączona

W dniu 11.04.2019 został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców z Przedszkola Samorządowego w Szczercowie. Celem konkursu było: propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej.  Na konkurs wpłynęło 26 prac. Prace konkursowe zostały ocenione na podstawie kryteriów: użycie materiałów trwałych, inwencja i pomysłowość podejścia do tematu, wrażenie estetyczne, spełnienie podanych wytycznych.

MIEJSCA:

I miejsce- Aleksandra Szczepańska, grupa III

II miejsce- Piotr Śmietański, grupa III

III miejsce- Filip Smela, grupa III

Wyróżnienia:

Aleksandra Jędraszek, grupa I

Michalina Kaczmarek, grupa II

Emilia Sztuk, grupa IV

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Wykonane prace zostały sprzedane na kiermaszu, a zebrane pieniądze zostały przekazane na Radę Rodziców naszego przedszkola.

                                                                                 Sylwia Stępińska, Anna Smolarek