„MNIAM, MNIAM”- ZDROWE ODŻYWIANIE I STYL ŻYCIA- SPEKTAKL

      Możliwość komentowania „MNIAM, MNIAM”- ZDROWE ODŻYWIANIE I STYL ŻYCIA- SPEKTAKL została wyłączona

Spektakl sfinansowany w całości przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Celem spektaklu, było uświadomienie młodym odbiorcom, czym jest zdrowe jedzenie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania. Udowodniono, że zdrowy nie znaczy nudny!

Zabrano widzów do pysznego świata pełnego kolorów i fantastycznych przygód, które można przeżywać w kuchni.

W spektaklu poruszono problem zdrowego odżywiania  i stylu życia.
Racjonalna dieta oraz prawidłowo wykształcone przyzwyczajenia dietetyczne zapewniają właściwy rozwój fizyczny i intelektualny dziecka. Sposób żywienia ma wpływ na koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia a także lepsze wyniki w nauce. Dlatego tak ważne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat.