Mikołajki w grupie I

      Możliwość komentowania Mikołajki w grupie I została wyłączona

Jak co roku, 6 grudnia naszą grupę odwiedził Święty Mikołaj. Już od samego rana dzieci pięknie wystrojone z podekscytowaniem nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, zwiastującego przyjście długo wyczekiwanego gościa. Święty Mikołaj dotarł na czas. Swoje wejście rozpoczął niezawodnym „Ho, Ho, Ho!” Zmęczony dźwiganiem wielkiego worka z prezentami, ale jak zawsze uśmiechnięty usiadł na chwilę, by posłuchać, co przygotowały dla niego starszaki. Przedszkolaki przywitały Mikołaja piosenką „Sanie Mikołaja” i pląsem „Stoi tu choinka”, za co zostały obdarowane wspaniałymi upominkami. Mikołajowi chyba się nasz występ podobał, bo akompaniował nam dzwoneczkiem i bił nam brawo:). Zaprosiliśmy Go z wizytą jeszcze raz, do naszych domów we Wigilię. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, dzieci zjadły słodkie figurki mikołajowe i obejrzały prezentację multimedialną i bajeczki o Świętym Mikołaju. Ten miło spędzony czas został upamiętniony na naszych zdjęciach.

Serdecznie dziękujemy świętemu Mikołajowi za miłą wizytę!