„MALEŃKA MIŁOŚĆ…”- JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE- II GRUPA

      Możliwość komentowania „MALEŃKA MIŁOŚĆ…”- JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE- II GRUPA została wyłączona

19 grudnia w przedszkolu w II grupie odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez najmłodszych przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.
Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia.

Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

ANNA SMOLAREK

                                                                                                               KAMILA KIERAS