Konkurs recytatorski „Wierszyki babci Henryki”- grupa IV

      Możliwość komentowania Konkurs recytatorski „Wierszyki babci Henryki”- grupa IV została wyłączona

„ Wierszyki babci Henryki” – to tytuł zbiorku wierszy dla dzieci autorstwa p. Henryki Hensz. Pod takim hasłem 10 maja 2019r. w gr. IV 4 –latków odbył się konkurs recytatorski. Miesiąc wcześniej wychowawczynie grupy przekazały rodzicom treść czterech wierszyków pochodzących ze wspomnianej wyżej książeczki z prośbą o czytanie ich dzieciom w domu, a następnie wybór jednego z nich i nauczenie się go przez dziecko na pamięć. 10 maja wszystkie dzieci, które w tym dniu przyszły do przedszkola zaprezentowały swoje recytacje i … stanęłyśmy przed trudnym wyborem. Zwycięzców musiało być wielu. Jury przyznało 2 nagrody za zajęcie I miejsca, po 4 za miejsce II i III oraz kilka wyróżnień. Każdy uczestnik otrzymał za swój występ coś słodkiego zaś zwycięzcy nagrody książkowe i materiały plastyczne ufundowane przez wychowawców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za współpracę i przygotowanie swoich dzieci do konkursu. Niezmiernie cieszy nas fakt, że mamy w grupie tylu wspaniałych artystów.