KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-ZABAWKA”

Możliwość komentowania KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-ZABAWKA” została wyłączona

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczno- techniczny o tematyce ekologicznej pt. „Eko – zabawka“. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy dzieci na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz rozbudzanie zainteresowań ekologicznych, rozbudzanie wyobraźni
i fantazji, rozwijanie zdolności manualnych, wdrażanie do estetycznego wykonywania prac plastyczno – technicznych.
Zadaniem dzieci wraz z rodzicami było zaprojektowanie i wykonanie zabawki
z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika oraz dołączenie, jeśli to konieczne, instrukcji obsługi tej zabawki.

Wpłynęło 19 prac. Jury powołane przez organizatorów: p. Małgorzata Kaczmarska, p. Renata Malinowska, p. Halina Kata wyłoniło następujących zwycięzców:

MIEJSCA:

I MIEJSCE – PIOTRUŚ ŚMIETAŃSKI, GR. III
II MIEJSCE – FABIAN GRZYBEK, GR. IV
III MIEJSCE – OLA SZCZEPAŃSKA, GR. III

WYRÓŻNIENIA:
MARTA KĘPIŃSKA, GR. II
MICHAŁ CYBUŁKA, GR. I
OLIWIA MIKULSKA, GR. II
ANTONI BIGOS, GR. I

Pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrodę pocieszenia w postaci kolorowanek ORAZ baniek mydlanych.
NAGRODY UFUNDOWANE ZOSTAŁY Z FUNDUSZY RADY RODZICÓW.

GRATULUJEMY!

S.Stępińska, K. Ratajczyk