„KONKURS BOŻONARODZENIOWY”

Możliwość komentowania „KONKURS BOŻONARODZENIOWY” została wyłączona

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs bożonarodzeniowy. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie „najpiękniejszej ozdoby bożonarodzeniowej” np. stroik świąteczny, bombkę choinkową itp. Wpłynęły 42 prace. Jury powołane przez organizatorów wyłoniło zwycięzców.

I MIEJSCE- Helena Jędraszek- grupa IV

II MIEJSCE- Jan Kruk, grupa IV

III MIEJSCE- Amelia Chudzik, grupa III

Nagrody główne zostały ufundowane przez przedszkole, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali piękne książki ufundowane przez Radę Rodziców.

ODBYŁ SIĘ RÓWNIEŻ KIERMASZ.

To już tradycja, kiedy mogliśmy zorganizować takie przedsięwzięcie dzięki współpracy z RADĄ RODZICÓW.

Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki, stroiki, aniołki, bombki itp. Fundusze zebrane podczas kiermaszu zasilą konto Rady Rodziców, które zostaną wykorzystane na potrzeby przedszkola.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM  NABYWCOM TAK NIEPOWTARZALNYCH OZDÓB 🙂

ANNA SMOLAREK