„Jesień dary niesie” – konkurs plastyczny w grupie I

      Możliwość komentowania „Jesień dary niesie” – konkurs plastyczny w grupie I została wyłączona

W dniach od 14.10.2019 do 28.10.2019 w grupie I „Zielonej” odbywał się konkurs plastyczny „Jesień dary niesie” skierowany do rodziców i dzieci. Jego celem było rozwijanie inwencji twórczej poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, a także uwrażliwianie dzieci oraz rodziców na piękno otaczającej przyrody. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać dowolną pracę przy użyciu różnorodnego materiału przyrodniczego: szyszki, liście, gałązki, żołędzie, kasztany, itp. Przy wyborze prac konkursowych zwracano uwagę na pomysłowość, oryginalność i walory artystyczne.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a pozostałe dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody pocieszenia.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Anielka Golińska

II miejsce – Lilianka Ciura

III miejsce –  Daniel i Dawid Sopala

Wyróżnienia: Piotruś Pająk i Antoś Małecki

Rodzicom i dzieciom za udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy!!!