Jasełka „Maluchy Jezuskowi” w grupie I

      Możliwość komentowania Jasełka „Maluchy Jezuskowi” w grupie I została wyłączona

Bez wątpienia okres Bożego Narodzenia to czas pełen magii i nadziei, towarzyszy mu wyjątkowa atmosfera sprzyjająca wspólnym spotkaniom. Z tej okazji dzieci z grupy I „Zielonej” 20 grudnia 2018 r. przygotowały Jasełka. Specjalne stroje przedszkolaków, świąteczny wystrój sali, pięknie udekorowana choinka podkreślały bożonarodzeniowy nastrój. Z wielkim przejęciem oraz zaangażowaniem mali artyści prezentowali swój program artystyczny. Występom przedszkolaków towarzyszyły liczne brawa     i uśmiechy rodziców i babć; należą się im ogromne pochwały za przedstawienie, które wprowadziło obecnych gości w świąteczny czas. Całą uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy Mamom – organizatorkom uroczystości za zaangażowanie i pomoc oraz śliczne aniołki😊.