Dzień Pluszowego Misia w grupie I

      Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia w grupie I została wyłączona

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś!
Z tej okazji przedszkolaki z naszej grupy przyniosły ze sobą ulubioną maskotkę misia, przedstawiły ją, zaśpiewały z nią piosenkę „Misie”, a następnie zatańczyły do utworu „Spacer po dywanie”. Potem udaliśmy się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Szczercowie. Wysłuchaliśmy tam bajki „Miś Brumi mały pomocnik” A. Leblanc, a następnie wykonaliśmy pracę plastyczną, w której naszym zadaniem było wykonanie rysunku kolorowego, wesołego misia. Potem wróciliśmy do przedszkola, gdzie zrobiliśmy sobie zdjęcia z naszymi przytulankami i otrzymaliśmy „małe, lubisiowe co nieco” od Rady Rodziców. 

K.Ratajczyk & p. Agnieszka i p. Renata