Kochane Mamusie! ![]()
Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo uśmiechu
, codziennej radości
, samych pięknych chwil
oraz spełnienia wszystkich marzeń ![]()
Dziękujemy za Waszą miłość
, ciepłe przytulasy
, pomocne dłonie i dobre serca ![]()
Kochamy Was najmocniej na świecie! ![]()
Życzenia składają dzieci z Grupy Czerwonej ![]()




















