Dzień Kobiet w grupie I

      Możliwość komentowania Dzień Kobiet w grupie I została wyłączona

8 marca to święto znane na całym świecie, święto kobietek dużych i małych. Tego dnia zapoznaliśmy się z wierszami nt. tego dnia i wykonaliśmy laurki – tulipany dla najważniejszych kobiet w życiu wszystkich przedszkolaków, dla kochanych Mam. Wszyscy chłopcy z naszej grupy okazali się prawdziwymi dżentelmenami. Obdarowali wszystkie swoje koleżanki słodkimi upominkami z laleczkami. Nie zabrakło również głośnego „Sto lat”. Sami chłopcy zostali obdarowani, na pocieszenie, jajkami – niespodziankami.

W tym wyjątkowym dniu niespodziankę wszystkim paniom sprawiły Mamy z naszej grupy, a także Panie z Rady Rodziców, które w imieniu wszystkich rodziców złożyły nam piękne życzenia. Dziękujemy!

PS W szczególności dziękujemy mamie Pawełka za przygotowanie pięknych upominków!

K. Ratajczyk & A. Węglewska