100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI. POKAŻ RADOŚĆ, PRZEDSZKOLAKU!- II GRUPA

Możliwość komentowania 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI. POKAŻ RADOŚĆ, PRZEDSZKOLAKU!- II GRUPA została wyłączona

Przedszkolaki z grupy II zrealizowały kolejny moduł. Uczyliśmy się hymnu, wykonaliśmy kąciki patriotyczne oraz kokardy narodowe, pracę plastyczną „Polska”, oglądaliśmy legendę o „Lechu, Czechu i Rusie” oraz film przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej, oddział w Krakowie „Polskie Symbole Narodowe”, bawiliśmy się w zabawę paluszkową „Maszerują żołnierze” i zatańczyliśmy taniec „Symbole Polski”.

Rodzice również włączyli się w organizację uroczystości w dniu 9.11.2018  i zadbali o odświętny strój dla dzieci. O godzinie 11: 11 wzięliśmy udział w wydarzeniu MEN: biciu rekordu Guinnessa w śpiewaniu Hymnu.

Obchody odbyły się w poczuciu wspólnoty ze zmisiowanymi przedszkolami w całej Polsce.

W nagrodę każdy maluch z grupy otrzymał „Wiatraczek niepodległościowy”.

Anna Smolarek